RIVIERA NITRA, MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA

  • 1

Developerský projekt RIVIERA NITRA Vám prináša bývanie, aké ste si v Pribinovom meste pod Zoborom vždy predstavovali, no nikdy nenašli.. až doposiaľ. Moderné mestské byty na nábreží sú tou najsprávnejšou a prirodzenou voľbou pri hľadaní vysnívaného bývania za dostupné ceny. Už 16. Decembra 2020 začíname s oficiálnym predpredajom prvej etapy výstavby.

Za zaujímavou prácou a moderným bývaním už nemusíte cestovať do hlavného mesta – dnes patrí Nitra medzi najmodernejšie mestá na Slovensku (napr. JAGUAR LAND ROVER 10min alebo AMAZON 20min autom od projektu RIVIERA NITRA). Poloha komplexu štyroch bytových domov je situovaná v typickom mestskom centre (McDonald’s, Tesco, OMW) na riečnej riviére a v pešej blízkosti starého mesta. Príjemným osviežením je práve zelená lokalita na brehu rieky Nitra – bytové domy vyrastú totiž priamo na nábreží, takže pridanú hodnotu ‘súkromnej riviéry’ projekt ponúka prakticky v štandardnej výbave ku každému bytu.

RIVIERA NITRA uspokojí Vaše požiadavky na kvalitné mestské bývanie, je to miesto, ktoré Vy aj Vaša rodina s radosťou označíte ako Váš nový domov, Vaše útočisko. Mesto leží uprostred Podunajskej pahorkatiny, pri južnom okraji pohoria Tríbeč, takže vybehnúť z rušného mesta do prírody alebo na bicykli objavovať zelené okolie poteší každého nadšenca aktívneho oddychu.

Trnava, Bratislava, Trenčín sa nachádzajú len ‘za rohom‘ – prístup na R1, potom na D1 je z RIVIERA NITRA tak rýchly, že si ani neuvedomíte odchod z mesta, pripojenie na rýchlostnú cestu je bezproblémový a čas, ktorý na výjazd z mesta potrebujete je skutočne zanedbateľný.

Novostavba zahŕňa širokú typológiu bytových jednotiek za dostupné ceny. Menšie – efektívne riešené jednoizbové byty, nadštandardné jedenapolizbové byty, architektonicky skvelo riešené dvojizbové byty, priestranné a presvetlené trojizbové byty a tiež niekoľko krásnych exkluzívnych štvorizbových a päťizbových bytov s luxusnými terasami. Súkromná oddychová zóna so sedením pri móle s okolitou zeleňou poskytne priestor na príjemný oddych a vytváranie komunity medzi susedmi.

Hľadáte štartovací byt, sťahujete sa za prácou do Nitry, plánujete bývanie vo väčšom byte aj s rodinou alebo myslíte na kúpu bytu ako na dôležitý investičný krok? Chcete vedieť o projekte RIVIERA NITRA viac informácií ešte dnes? Naši realitní makléri (poradcovia v oblasti nehnuteľností) a brokerky (hypotekárne špecialistky) Vám poskytnú svoje služby každý pracovný deň od 8:00 do 16:00hod.

Compare listings

Compare